تبلیغات
نشریه طنز دانشجویی فالگوش - مک هزینه تهیه املت دانشجویی!
 
نشریه طنز دانشجویی فالگوش
....... یا علی گفتیم و عشق آغاز شد .......
درباره وبلاگ


با عرض سلام...

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودتون رو حتما برای ما ارسال کنید...
.
.
.
منتظریم...
.
.
از طریق پست الکترونیک:
nfalgoosh@chmail.ir

مدیر وبلاگ : رضا
نظرسنجی
نظر شما در مورد محتوای این وبلاگ چیست؟







املت غذایی است که به عنوان یکی از ساده ترین غذاها در دوران دانشجویی اکثر دانشجویان شناخته میشود، اما اخیرا قیمت مواد اولیه آن  نجومی شده است. این افزایش قیمت، دقیقا با ایام امتحانات دانشجویان مصادف شده و نقل محافل دانشجویی شده است. کافی است برای تهیه مواد اولیه املت سری به فروشگاههای مواد غذایی بزنید تا از قیمت آنها مطلع شوید.

ادامه مطلب را حتما ببینید...

 

املت غذایی است که به عنوان یکی از ساده ترین غذاها در دوران دانشجویی اکثر دانشجویان شناخته میشود، اما اخیرا قیمت مواد اولیه آن  نجومی شده است. این افزایش قیمت، دقیقا با ایام امتحانات دانشجویان مصادف شده و نقل محافل دانشجویی شده است. کافی است برای تهیه مواد اولیه املت سری به فروشگاههای مواد غذایی بزنید تا از قیمت آنها مطلع شوید.

 

 

۱. گوجه فرنگی:

 

قیمت گوجه فرنگی در زمستان موجب نارضایتی مردم میشود و حتی رنگ نیز آن هشدار دهنده است! امسال قیمت آن در مغازه ها تا ۷۰۰۰ تومان و در میادین میوه و تره بار شهرداری به ۳۳۰۰ تومان رسید دیگر اعتراضی هم در این زمینه دیده نمی شود! گویا مردم به قیمت نجومی گوجه فرنگی در فصل زمستان عادت کرده اند!

 

 

 

در بیان اهمیت گوجه فرنگی همین بس که بگویم اگر گوجه نباشد، املت ! به این شکل در می آید:

 

 

۲. تخم مرغ:

 

گرانی تخم مرغ هم مسئله ای پیش پا افتاده در فصل زمستان است و با سرد شدن هوا شاخص بورس تخم مرغ سر به فلک می گذارد!

 

 

گاهی اوقات برای ماندن تخم مرغها در یخچال و نشان دادن مالکیت آنها در خوابگاه، باید خلاقیت به خرج دهیم!

 

 

۳. پیاز:

امسال شاهد کم یاب شدن و در نتیجه افزایش قیمت پیاز در بازار بودیم، به طوریکه قیمت آن به بیش از ۳۰۰۰ هزار تومان در هر کیلو رسید. هم اکنون پیاز در میادین میوه و تره بار با قیمت ۲۰۰۰ تومان عرضه میشود. همین است که گاهی می گویند قیمت پیاز هم اشک ما را در می آورد!

 

 

حال از شما می پرسم که با وجود این قیمتها، هزینه یک املت ساده یک نفره دانشجویی چقدر میشود؟ این مطالبی که بیان شد، فارغ از هزینه نان و روغن بود که هر کدام قصه ای مفصل دارند.

 

به عنوان مثال، نان دانشجویی معمولا نان لواش است و دانشجویان از خوردن نان بربری و سنگک محرومند!

 

ضمنا ما از این روغنهایی که دسته ظرف روغن «برای راحتی کدبانوی خونه طراحی شده» نداریم!

 

 

 

 از آن نوع روغنهایی که در تبلیغات می گویند «توی رگها نمی مونه» هم نمی توانیم بخریم! 

 

گاهی اوقات به هر دلیل ماهی تابه ما غیرقابل استفاده میشود و ناچاریم با خلاقیت خود از وسیله دیگری استفاده کنیم! البته این برای دانشجویانی است که لب تاپ دارند:

 

 

و یا حتی این وسیله.

 

 

برخی دانشجویان توانایی خرید سوسیس هم دارند، اما باز هم به روشی دیگر آن را سرخ می کنند.

 

 

به همین علت من به عنوان یک دانشجو گاهی باید از دوستانم کمک هزینه خرید مواد غذایی برای املت دریافت کنم!

 

بفرمایید املت دانشجویی:

 

 





نوع مطلب : طنز، اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :